Úvod » Klub HC Příbram » Informace z vedení HC Příbram

Oznámení trenérské struktury HC Příbram na sezonu 2021/2022

publikováno 14.05.2021

Oznámení trenérské struktury HC Příbram na sezonu 2021/2022

Správní rada oznamuje složení trenérské struktury na novou sezonu, a to v tomto složení:

Šéftrenérem zůstává Jan Tlačil, který podléhá sportovnímu řediteli a členu Správní rady Miroslavu Bláhovi.

Janu Tlačilovi pak reportují šéfové sekcí Pavel Marek (mládež) a Jan Chudý (přípravky).

Sportovním manažerem zůstává Roman Heindl.

Složení realizačních týmů jednotlivých mužstev je pak následující (vždy nejdříve hlavní trenér a následně asistenti + vedoucí):

Nábor: Michal Šimůnek - asistenti Petr Sirotek, Denisa Habartová a další + vedoucí Bohdan Pašek

1. třída: Tomáš Holeček - asistenti Michal Dragoun a David Beneš + vedoucí (prozatím neobsazeno)

2. třída: Tomáš Holeček - asistenti Ondřej Mácha, Karel Tecl a David Beneš + vedoucí Petra Dědinová

3. třída: Tomáš Holeček - asistenti Miroslav Hájek a Václav Charvát + vedoucí Veronika Smetánková

4. třída: Petr Svoboda ml. - asistenti Marcel Hlaváček a Přemysl Mlčoch + vedoucí Petra Lukešová

5. třída: Jan Chudý - asistent Karel Tecl + vedoucí Michaela Červenková

Mladší žáci \"B\": Michal Dragoun - asistenti Miroslav Bláha, Václav Charvát a Roman Kantor + vedoucí Lucie Plavcová

Mladší žáci \"A\": Marek Čurilla - asistent Miroslav Bláha a Přemysl Mlčoch + vedoucí Václav Mareš

Starší žáci \"B\": Jan Chudý - asistent Petr Svoboda ml. + vedoucí Kamila Bostlová

Starší žáci \"A\": Marek Čurilla - asistent Jan Rejzek + vedoucí (prozatím neobsazeno)

Dorost: Roman Heindl - asistent Jan Rejzek + vedoucí Jiří Barták

Junioři: Petr Svoboda ml. - asistenti Pavel Marek a Roman Kosina + vedoucí (prozatím neobsazeno)

A-tým žen: Roman Kosina - asistent Karel Manhart + vedoucí Roman Heindl

A-tým mužů: Jan Tlačil - asistent Miroslav Hájek a Pavel Marek + generální manažer (GM) Miroslav Bláha + kustod Jan Dvořák + doktor MUDr. Michal Müller

trenéři gólmanů: Vlastmil Kováč, Jakub Čech

<span style="\&quot;color:rgb(34," 34,="" 34);="" font-family:arial,helvetica,sans-serif;="" font-size:12pt\"="">Všichni uvedení trenéři a vedoucí souhlasí s uvedeným angažmá, nicméně do doby podpisu všech smluv na novou sezónu si Správní rada vyhrazuje právo změny ve všech kategoriích.